X 20
Bugun...



ÖDEMİŞ’TE KURTULUŞ COŞKUSU HANDE YENER’LE BAŞLAYACAK

Ödemiş Belediyesi, kurtuluş gününe özel Hande Yener Konseri düzenliyor. 3 Eylül kurtuluş etkinlikleri kapsamında 34. Milli Fuar’ın açılışı yapılırken, akşam Hande Yener konseriyle kurtuluş coşkusu taçlanacak.

facebook-paylas
Güncelleme: 14-09-2018 16:53:26 Tarih: 28-08-2018 11:42

ÖDEMİŞ’TE KURTULUŞ COŞKUSU HANDE YENER’LE BAŞLAYACAK

Ödemiş Belediyesi, kurtuluş gününe özel Hande Yener Konseri düzenliyor. 3 Eylül kurtuluş etkinlikleri kapsamında 34. Milli Fuar’ın açılışı yapılırken, akşam Hande Yener konseriyle kurtuluş coşkusu taçlanacak.

Ödemiş Belediyesi ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, konser, tiyatro, yarışma gibi çeşitli etkinliklerin yer aldığı 10 günlük program düzenledi.

34. Milli Fuar ve Hande Yener Konseri

3 Eylül Pazartesi günü saat 10:00’da Hükümet Meydanında başlayacak programda, Atatürk Anıtına çelenk sunulacak. Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’in konuşması ve halk oyunları gösterileri yer alacak.  Bu yıl 34.’sü düzenlenen Milli Fuar’ın açılışı ise saat 19:00’da Fuar Alanı’nda yapılacak.  Kurtuluş coşkusu saat 21.30’da pop müziğin sevilen isimlerinden olan Hande Yener Konseri ile sona erecek. Saraçoğlu Stadyumunda yapılacak konser ücretsizdir.

 

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİK

Kurtuluş etkinlikleri programında çocuklara özel müzikli, danslı çocuk oyunları, yarışmalar ve showlar düzenlenecek. Gösteriler, 4, 5 ve 6 Eylül akşamları saat 21.00’den itibaren Fuara Alanında yapılacak. 7 Eylül akşamı da aynı grup Salı Pazarında gösteri yapacak.

 

TİYATRO 

Tuzla Sanat Sahnesi tarafından “Gemilerde Talim Var” adlı oyun, 8 Eylül Cumartesi günü sahnelenecek.  Yetişkinlere yönelik olan tiyatro saat 21.30’da Fuar Alanında gösterilecek.

 

SIRA GECESİ

Kültürlerin yaşatılması ve tanıtılması amacıyla geçtiğimiz yıl ilk kez organize edilen Sıra Gecesi, bu yıl ki kurtuluş etkinliklerinde  de yer alıyor. Azer Ünlü ve ekibinin hazırladığı türkü programı 10 Eylül Pazartesi saat 21:30’da Fuar Alanı’nda yapılacak.

 

YARIŞMALAR

Kurtuluş etkinlikleri kapsamında bu yıl 3.Gölcük Gölü Balık Tutma ve Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlenecek. 8-9 Eylül Gölcük Mahallesinde yapılacak Balık Tutma Yarışması ve 10-13 Eylül tarihleri arasında Salı Pazarı’nda yapılacak Sokak Basketbolu Turnuvası’nın müracaatları Kültür Müdürlüğü’nce yapılacak.

 

KÜLTÜR SANAT KURSLARININ GÖSTERİLERİ VE SERGİ AÇILIŞLARI

Ödemiş Belediyesi bünyesinde düzenlenen kültür, sanat ve hobi kurslarının gösterileri de etkinlik programında yer alıyor. Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği korolarının konseri 7 Eylül saat 21.30’da Fuar Alanı’nda yapılacak. Çini Sanatı kursunun sergisi 5 Eylül Çarşamba günü Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi’nde açılırken ve Resim kursiyerlerin sergisi ise 7 Eylül saat 16.00’da Hükümet Meydanı eski belediye yerinde açılacak




Kaynak: HABER MERKEZİ

Bu haber 3830 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÖDEMİŞ Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
GÜNLÜK BURÇ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 5 4 1 0 14 6 12 +8
2 Medipol Başakşehir 5 4 1 0 11 3 12 +8
3 Kasımpaşa 5 4 1 0 11 8 12 +3
4 Beşiktaş 5 3 1 1 10 7 10 +3
5 Atiker Konyaspor 5 2 1 2 8 7 8 +1
6 Kayserispor 5 2 1 2 5 4 8 +1
7 Trabzonspor 5 2 2 1 9 6 7 +3
8 Yeni Malatyaspor 5 2 2 1 5 4 7 +1
9 MKE Ankaragücü 5 2 2 1 7 7 7 0
10 Antalyaspor 5 2 2 1 8 12 7 -4
11 Fenerbahçe 5 2 3 0 5 6 6 -1
12 Göztepe 5 2 3 0 4 5 6 -1
13 Alanyaspor 5 2 3 0 2 9 6 -7
14 Sivasspor 5 1 2 2 5 9 5 -4
15 Bursaspor 5 0 1 4 4 5 4 -1
16 Çaykur Rizespor 5 0 2 3 5 7 3 -2
17 BB Erzurumspor 5 0 3 2 5 9 2 -4
18 Akhisarspor 5 0 3 2 4 8 2 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 3 3 0 0 9 1 9
2 Boluspor 3 2 0 1 4 1 7
3 Giresunspor 3 2 1 0 5 2 6
4 Ümraniyespor 2 2 0 0 4 1 6
5 Adana Demirspor 3 1 1 1 5 3 4
6 Denizlispor 3 1 1 1 4 2 4
7 Eskişehirspor 2 1 0 1 4 2 4
8 Altay 2 1 0 1 3 2 4
9 Gazişehir Gaziantep FK 3 1 1 1 2 2 4
10 İstanbulspor 3 1 1 1 5 9 4
11 Altınordu 2 1 1 0 5 2 3
12 Hatayspor 2 1 1 0 3 2 3
13 Afjet Afyonspor 2 0 1 1 1 2 1
14 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
15 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
16 Kardemir Karabükspor 3 0 2 1 1 6 1
17 Elazığspor 2 0 2 0 2 4 0
18 Osmanlıspor FK 2 0 2 0 0 2 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 2 2 0 0 5 1 6
2 Şanlıurfaspor 2 2 0 0 3 1 6
3 Pendikspor 2 1 0 1 3 0 4
4 Tarsus İdman Yurdu 2 1 0 1 5 3 4
5 Bandırmaspor 2 1 0 1 3 2 4
6 Menemen Belediyespor 1 1 0 0 5 1 3
7 Sivas Belediyespor 1 1 0 0 3 0 3
8 Tuzlaspor 1 1 0 0 2 0 3
9 Fatih Karagümrük 2 1 1 0 3 2 3
10 Bugsaş Spor 1 1 0 0 2 1 3
11 Zonguldak Kömürspor 1 1 0 0 1 0 3
12 Konya Anadolu Selçukspor 2 0 0 2 2 2 2
13 Fethiyespor 1 0 0 1 2 2 1
14 Kahramanmaraşspor 1 0 0 1 1 1 1
15 Kırklarelispor 1 0 0 1 0 0 1
16 Darıca Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 1
17 Etimesgut Belediyespor 1 0 1 0 0 3 0
18 Tokatspor 2 0 2 0 0 3 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 2 2 0 0 6 1 6
2 Hekimoğlu Trabzon 2 1 0 1 3 2 4
3 Nevşehir Belediyespor 1 1 0 0 4 2 3
4 Tire 1922 1 1 0 0 3 1 3
5 Kozan Belediyespor 1 1 0 0 2 0 3
6 Büyükçekmece Tepecikspor 2 1 1 0 3 2 3
7 Erzin Belediyespor 2 1 1 0 2 1 3
8 Nazilli Belediyespor 1 1 0 0 1 0 3
9 Silivrispor 1 1 0 0 1 0 3
10 Yomraspor 2 1 1 0 1 1 3
11 Batman Petrolspor 2 0 0 2 2 2 2
12 Artvin Hopaspor 1 0 0 1 0 0 1
13 Gebzespor 1 0 0 1 0 0 1
14 Karaköprü Belediyespor 1 0 1 0 2 3 0
15 Ergene Velimeşe 1 0 1 0 1 2 0
16 Erbaaspor 1 0 1 0 0 1 0
17 Körfez Spor Kulübü 2 0 2 0 1 5 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/09/2018 BB Erzurumspor vs MKE Ankaragücü
 21/09/2018 Bursaspor vs Medipol Başakşehir
 22/09/2018 Yeni Malatyaspor vs Çaykur Rizespor
 22/09/2018 Kayserispor vs Atiker Konyaspor
 22/09/2018 Trabzonspor vs Göztepe
 23/09/2018 Kasımpaşa vs Alanyaspor
 23/09/2018 Akhisarspor vs Galatasaray
 23/09/2018 Antalyaspor vs Sivasspor
 24/09/2018 Fenerbahçe vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/09/2018 Altınordu vs Adana Demirspor
 21/09/2018 Osmanlıspor FK vs Denizlispor
 22/09/2018 Hatayspor vs İstanbulspor
 22/09/2018 Ümraniyespor vs Gençlerbirliği
 22/09/2018 Adanaspor vs Boluspor
 22/09/2018 Elazığspor vs Kardemir Karabükspor
 23/09/2018 Eskişehirspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 23/09/2018 Afjet Afyonspor vs Balıkesirspor Baltok
 23/09/2018 Altay vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/09/2018 Sivas Belediyespor vs Konya Anadolu Selçukspor
 22/09/2018 Bugsaş Spor vs Pendikspor
 22/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Manisa BBSK
 22/09/2018 Zonguldak Kömürspor vs Şanlıurfaspor
 22/09/2018 Kırklarelispor vs Bandırmaspor
 22/09/2018 Menemen Belediyespor vs Tarsus İdman Yurdu
 22/09/2018 Tuzlaspor vs Tokatspor
 22/09/2018 Fethiyespor vs Darıca Gençlerbirliği
 22/09/2018 Kahramanmaraşspor vs Fatih Karagümrük
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/09/2018 Karaköprü Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 22/09/2018 Erbaaspor vs Hekimoğlu Trabzon
 22/09/2018 Kozan Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 22/09/2018 Nevşehir Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 22/09/2018 Ergene Velimeşe vs Batman Petrolspor
 22/09/2018 Gebzespor vs Yomraspor
 22/09/2018 Silivrispor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 22/09/2018 Tire 1922 vs Nazilli Belediyespor
resmi ilanlar
YUKARI YUKARI