X 20
Bugun...



BAŞKENT'TE ATAMA RÜZGARLARI BAŞLADI...

Atama kararları belli oldu! 4 Temmuz 2018 bugün Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre bürokrasideki atamalar şöyle…

facebook-paylas
Güncelleme: 05-07-2018 09:59:34 Tarih: 04-07-2018 12:39

BAŞKENT'TE ATAMA RÜZGARLARI BAŞLADI...

Başbakanlık ile Başbakan Yardımcılığı, Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarına ait atama kararları 4 Temmuz 2018 bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, birinci derece kadrolu Başbakanlık Başmüfettişliklerine, Başbakanlık Müfettişleri Hasan Basri Can, Murat Selim Aydemir ve Ufuk Ünlü atanırken, beşinci dereceli Başbakanlık Müfettişliklerine ise Başbakanlık Müfettiş Yardımcıları Yusuf Erkan Özçelik, Seyfettin Metin, Halil Kabadayı, Enes Mermerci ve Habibe Demirbaş getirildi.

Başbakanlık'a ait bir başka atama kararı ile İdari ve Mali İşler Başkanlığına Turan Konak'ın atanması uygun görüldü.

Başbakan Yardımcılığının atama kararları ile Hazine Müsteşarlığı Mali Sektörle İlişkiler ve Kambiyo Genel Müdür Yardımcılığına Deniz Yılmaz, Hazine Başkontrolörlüğüne ise Hazine Kontrolörü Ekrem Albayrak'ın ataması gerçekleştirildi.

BAKANLIKLARLA İLGİLİ ATAMA KARARLARI

Adalet Bakanlığı İnsan Hakları Dairesi Başkanlığına, Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hacı Ali Açıkgül getirilirken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Mehmet Sertpolat, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Abdullah Neşeli, Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne ise Suat Kenç'in atanmaları uygun bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına Osman Sağ, Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Mustafa Özaşık, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı Emeklilik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına İsmail Ertüzün, Türkiye İş Kurumu 1. Hukuk Müşavirliğine Şükran Doğan, Dış İlişkiler ve Yurt Dışı İşçi Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Ali Aybey, Bakanlık Müşavirliğine ise Emrah Uzar atandı.

Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Genel Müdür Yardımcılığına Hami Aksoy getirilirken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Türkiye Kömür İşletmeleri Kurulu Genel Müdür Yardımcıları Ömer Sezgin, Abdurrahman Murat ve Tuğrul Alper, Genel Müdür Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Özdingiş ve Muammer Bulut ile Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Okumuş, başka bir görev atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşavirliğine Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Rasim Kutlu, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Tasfiye Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Metin, Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcılığına Ekrem Alper Bozkurt, Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Bakanlık Müşaviri Rıza Mehmet Korkmaz, Gümrükler Genel Müdürlüğüne Gümrükler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gümüş, İç Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına Hakan Çalış, Bakanlık Müşavirliğine ise İmdat Ersoy'un atanmaları uygun görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Milli Eğitim Bakanlığı Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Güsamettin Erdoğan'ın ataması gerçekleştirildi.

Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Dr. Öner Güner, Denetim Hizmetleri Başkanlığına ise Aydın Sarı getirildi. (Mynet)




Bu haber 4673 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
GÜNLÜK BURÇ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 1 1 0 0 3 1 3 +2
2 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 1 3 +2
3 Kayserispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
4 Medipol Başakşehir 1 1 0 0 2 0 3 +2
5 Atiker Konyaspor 1 1 0 0 3 2 3 +1
6 Kasımpaşa 1 1 0 0 3 2 3 +1
7 Beşiktaş 1 1 0 0 2 1 3 +1
8 Fenerbahçe 1 1 0 0 2 1 3 +1
9 Sivasspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
10 BB Erzurumspor 1 0 1 0 2 3 0 -1
11 Çaykur Rizespor 1 0 1 0 2 3 0 -1
12 Akhisarspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
13 Bursaspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
14 Alanyaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Göztepe 1 0 1 0 1 3 0 -2
16 MKE Ankaragücü 1 0 1 0 1 3 0 -2
17 Antalyaspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
18 Trabzonspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
Takım O G M B A Y P AV
1 Giresunspor 1 1 0 0 3 1 3
2 İstanbulspor 1 1 0 0 4 3 3
3 Altay 1 1 0 0 1 0 3
4 Boluspor 1 1 0 0 1 0 3
5 Gençlerbirliği 1 1 0 0 1 0 3
6 Adanaspor 1 0 0 1 1 1 1
7 Balıkesirspor Baltok 1 0 0 1 0 0 1
8 Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0
9 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Altınordu 0 0 0 0 0 0 0
11 Elazığspor 0 0 0 0 0 0 0
12 Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Gazişehir Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0
14 Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Osmanlıspor FK 0 0 0 0 0 0 0
16 Ümraniyespor 0 0 0 0 0 0 0
17 Denizlispor 1 0 1 0 0 1 0
18 Kardemir Karabükspor 1 0 1 0 0 1 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Bandırmaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
3 Darıca Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0
4 Etimesgut Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
5 Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
6 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
9 Konya Anadolu Selçukspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0
11 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0
16 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
18 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Batman Petrolspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Büyükçekmece Tepecikspor 0 0 0 0 0 0 0
4 Düzyurtspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Erbaaspor 0 0 0 0 0 0 0
6 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
7 Erzin Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
9 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
12 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
15 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
17 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 17/08/2018 Trabzonspor vs Sivasspor
 18/08/2018 Bursaspor vs Kayserispor
 18/08/2018 Antalyaspor vs Atiker Konyaspor
 18/08/2018 Yeni Malatyaspor vs Fenerbahçe
 19/08/2018 Akhisarspor vs Çaykur Rizespor
 19/08/2018 BB Erzurumspor vs Beşiktaş
 19/08/2018 Alanyaspor vs MKE Ankaragücü
 19/08/2018 Galatasaray vs Göztepe
 20/08/2018 Kasımpaşa vs Medipol Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 17/08/2018 Ümraniyespor vs Adanaspor
 17/08/2018 Elazığspor vs Boluspor
 18/08/2018 Hatayspor vs Kardemir Karabükspor
 18/08/2018 Osmanlıspor FK vs Giresunspor
 18/08/2018 Altınordu vs Gençlerbirliği
 19/08/2018 Adana Demirspor vs Denizlispor
 19/08/2018 Afjet Afyonspor vs Altay
 19/08/2018 Eskişehirspor vs Balıkesirspor Baltok
 19/08/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs İstanbulspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 02/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tokatspor
 02/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/09/2018 Fatih Karagümrük vs Menemen Belediyespor
 02/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Tuzlaspor
 02/09/2018 Manisa BBSK vs Zonguldak Kömürspor
 02/09/2018 Pendikspor vs Sivas Belediyespor
 02/09/2018 Şanlıurfaspor vs Fethiyespor
 02/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Bugsaş Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Batman Petrolspor vs Karaköprü Belediyespor
 02/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Tire 1922
 02/09/2018 Düzyurtspor vs Silivrispor
 02/09/2018 Erbaaspor vs Ergene Velimeşe
 02/09/2018 Erzin Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 02/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Artvin Hopaspor
 02/09/2018 Şile Yıldızspor vs Gebzespor
 02/09/2018 Yomraspor vs Nevşehirspor GK
resmi ilanlar
YUKARI YUKARI