X 20
Bugun...



Balkanlar'dan İzmir'e iki madalya

Romanya'da düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonası'nda İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü adına mücadele eden Habibe Vardar ve İbrahim Şimşek bronz madalya alarak kürsüye çıkmayı başardı.

facebook-paylas
Tarih: 23-06-2018 11:00

Balkanlar'dan İzmir'e iki madalya

İzmir Büyükşehir Belediyesi judocuları, Romanya'nın Sibiu kentinde düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonası'ndan iki madalyayla döndü.  8 ülkeden toplam 119 sporcunun katıldığı şampiyonada Habibe Vardar ve İbrahim Şimşek, sıkletlerinde üçüncü olarak bronz madalya elde etti. 66 kiloda tatamiye çıkan İbrahim Şimşek Yunan ve Bulgar rakibini yenerken, Romen rakibine mağlup oldu ve final şansını kaybetti. 52 kiloda mücadele eden sporcumuz Habibe Vardar ise Yunan ve Bosnalı rakiplerini devirirken, Romen rakibine yenilerek tıpkı İbrahim Şimşek gibi şampiyonayı bronz madalya ile tamamladı.
Şampiyonada ülkemizi temsil eden kadın judocular toplamda 4 altın 5 gümüş ve 2 bronz ile birinci oldu. Erkek judokalarımız ise 3 altın bir gümüş ve 3 bronz madalya ile ikinci sırada yer aldı. İzmir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Judo Başantrenörü Mesut Kapan," Ay-yıldızlı bayrak altında mücadele etmek ve madalya kazanmak son derece gurur verici. Sporcularımızı kutlar, emeği geçen herkese teşekkür ederiz" diye konuştu. 




Bu haber 109 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
HAVA DURUMU
nöbetçi eczaneler
GÜNLÜK BURÇ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 9 6 2 1 17 10 19 +7
2 Medipol Başakşehir 9 5 1 3 13 4 18 +9
3 Kasımpaşa 9 6 3 0 22 15 18 +7
4 Antalyaspor 9 5 3 1 12 14 16 -2
5 Beşiktaş 8 4 1 3 15 10 15 +5
6 Trabzonspor 8 4 3 1 17 11 13 +6
7 Atiker Konyaspor 9 3 2 4 15 13 13 +2
8 MKE Ankaragücü 9 4 4 1 9 9 13 0
9 Yeni Malatyaspor 9 3 3 3 11 10 12 +1
10 Göztepe 8 4 4 0 10 11 12 -1
11 Alanyaspor 9 4 5 0 6 13 12 -7
12 Sivasspor 9 2 3 4 12 15 10 -3
13 Bursaspor 9 1 2 6 6 8 9 -2
14 Kayserispor 9 2 4 3 7 11 9 -4
15 Fenerbahçe 9 2 4 3 6 10 9 -4
16 Çaykur Rizespor 9 1 3 5 11 11 8 0
17 BB Erzurumspor 8 1 5 2 6 11 5 -5
18 Akhisarspor 9 1 6 2 9 18 5 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 5 4 0 1 10 1 13
2 Denizlispor 5 3 1 1 10 2 10
3 Ümraniyespor 4 3 1 0 7 3 9
4 Boluspor 4 2 0 2 5 2 8
5 Hatayspor 5 2 1 2 5 3 8
6 Adana Demirspor 4 2 1 1 9 3 7
7 Giresunspor 4 2 2 0 5 3 6
8 Afjet Afyonspor 4 1 1 2 7 3 5
9 Eskişehirspor 4 1 1 2 4 5 5
10 Gazişehir Gaziantep FK 5 1 2 2 4 5 5
11 Altınordu 4 1 2 1 6 4 4
12 Altay 4 1 2 1 3 4 4
13 Adanaspor 4 1 2 1 4 6 4
14 Balıkesirspor Baltok 4 1 2 1 2 5 4
15 İstanbulspor 4 1 2 1 6 12 4
16 Elazığspor 4 1 3 0 6 9 3
17 Osmanlıspor FK 4 1 3 0 1 4 3
18 Kardemir Karabükspor 5 0 4 1 1 11 1
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 5 4 0 1 11 1 13
2 Manisa BBSK 4 4 0 0 9 1 12
3 Pendikspor 4 3 0 1 8 3 10
4 Fatih Karagümrük 5 3 1 1 7 2 10
5 Şanlıurfaspor 4 3 0 1 5 2 10
6 Sivas Belediyespor 4 3 1 0 8 3 9
7 Tarsus İdman Yurdu 4 2 0 2 10 6 8
8 Zonguldak Kömürspor 4 2 1 1 4 2 7
9 Menemen Belediyespor 4 2 1 1 9 8 7
10 Kahramanmaraşspor 4 2 1 1 4 3 7
11 Etimesgut Belediyespor 4 2 1 1 4 4 7
12 Bugsaş Spor 4 2 2 0 6 8 6
13 Kırklarelispor 4 1 1 2 3 2 5
14 Bandırmaspor 4 1 1 2 3 4 5
15 Darıca Gençlerbirliği 5 1 2 2 3 5 5
16 Konya Anadolu Selçukspor 5 1 2 2 7 10 5
17 Tokatspor 5 1 3 1 2 5 4
18 Fethiyespor 4 0 2 2 3 8 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Silivrispor 4 4 0 0 9 0 12
2 Hekimoğlu Trabzon 4 3 0 1 6 2 10
3 Nazilli Belediyespor 4 3 0 1 6 2 10
4 Şile Yıldızspor 4 3 1 0 11 4 9
5 Nevşehir Belediyespor 4 2 0 2 13 7 8
6 Artvin Hopaspor 4 2 0 2 6 1 8
7 Tire 1922 4 2 0 2 5 1 8
8 Yomraspor 5 2 1 2 3 2 8
9 Erzin Belediyespor 5 2 2 1 7 4 7
10 Kozan Belediyespor 4 2 1 1 5 3 7
11 Ergene Velimeşe 4 2 1 1 4 3 7
12 Karaköprü Belediyespor 4 2 2 0 10 8 6
13 Gebzespor 4 1 1 2 5 3 5
14 Büyükçekmece Tepecikspor 5 1 3 1 5 7 4
15 Batman Petrolspor 4 0 1 3 4 7 3
16 Erbaaspor 4 0 2 2 2 4 2
17 Körfez Spor Kulübü 5 0 4 1 3 12 1
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/10/2018 Trabzonspor vs BB Erzurumspor
 26/10/2018 Bursaspor vs Alanyaspor
 27/10/2018 BB Erzurumspor vs Kasımpaşa
 27/10/2018 Atiker Konyaspor vs Medipol Başakşehir
 27/10/2018 Antalyaspor vs Trabzonspor
 28/10/2018 Kayserispor vs Sivasspor
 28/10/2018 Yeni Malatyaspor vs Galatasaray
 28/10/2018 Fenerbahçe vs MKE Ankaragücü
 29/10/2018 Akhisarspor vs Göztepe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/10/2018 Adana Demirspor vs Elazığspor
 22/10/2018 Altınordu vs Eskişehirspor
 26/10/2018 Afjet Afyonspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 26/10/2018 Altay vs Denizlispor
 27/10/2018 Elazığspor vs Hatayspor
 27/10/2018 Adanaspor vs Kardemir Karabükspor
 27/10/2018 Boluspor vs Gençlerbirliği
 28/10/2018 Giresunspor vs Balıkesirspor Baltok
 28/10/2018 Ümraniyespor vs Adana Demirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/10/2018 Sivas Belediyespor vs Fethiyespor
 27/10/2018 Bandırmaspor vs Şanlıurfaspor
 27/10/2018 Bugsaş Spor vs Tokatspor
 27/10/2018 Etimesgut Belediyespor vs Darıca Gençlerbirliği
 27/10/2018 Kırklarelispor vs Menemen Belediyespor
 27/10/2018 Manisa BBSK vs Fatih Karagümrük
 27/10/2018 Pendikspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 27/10/2018 Zonguldak Kömürspor vs Tuzlaspor
 27/10/2018 Kahramanmaraşspor vs Tarsus İdman Yurdu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/10/2018 Batman Petrolspor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 27/10/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Erzin Belediyespor
 27/10/2018 Karaköprü Belediyespor vs Nevşehir Belediyespor
 27/10/2018 Erbaaspor vs Nazilli Belediyespor
 27/10/2018 Ergene Velimeşe vs Artvin Hopaspor
 27/10/2018 Gebzespor vs Kozan Belediyespor
 27/10/2018 Silivrispor vs Tire 1922
 27/10/2018 Şile Yıldızspor vs Körfez Spor Kulübü
resmi ilanlar
YUKARI YUKARI